top of page
Temperature bare.png
Header °t Гриля.png

Температура гриля під час приготування залежить від того, яка техніка та рецепт були обрані. Процес обсмажування починається при температурах не менше 150°C/ 302°F і ефективно відбувається при показниках до 300°C/ 572°F. Якщо обсмажувати їжу при більш високих температурах, вона може вийти сухою або навіть підгоріти.

Steak.png

Стейк

Для того, щоб обсмажування вдалася, дуже важливо дотримуватися правила номер 1: завжди попередньо прогрівати гриль. Не важливо, що саме ви готуєте, перший крок - закрити кришку гриля і дати йому нагрітися 10-15 хвилин.

 

Є дві вагомі причини, чому цей крок дуже важливий для обсмажування:

  • по-перше, при такій температурі повністю згорять залишки їжі, які прилипли до решіток під час попереднього приготування, і розігріту решітку легко буде очистити металевою щіткою. Якщо нехтувати очищенням, продукти можуть прилипати.

  • по-друге, за цей час гриль розігріється до 200-260 ° C, а решітка до 260-285 ° C, і саме тому вона залишить гарний малюнок на стейку.

Птиця, овочі.png

Птиця, овочі & Великі шматки м'яса

Якщо ви бажаєте обсмажити цілу курку, обирайте середню температуру (150-230 °С) та непрямий жар. Такий спосіб дозволить отримати соковите м’ясо всередині та хрустку скоринку ззовні. Така техніка підходить не тільки для цілої курки, а також для великих шматків м’яса, свинної вирізки чи овочів.

Pizza.png

Піца & Випічка

Так як керамічні стінки гриля втримують тепло, а кругла форма забезпечує чудову циркуляцію повітря, можна створити ідеальні умови для запікання (150-230 °С). В нашому грилі можна спекти все, що і в звичайній духовій печі - від піци до пирогів з ягодами. Щоб спекти піцу, наприклад, вам потрібно підняти температуру гриля до 260°С і вище.

Smoking.png

Копчення

Техніка копчення відбувається повільно і при низьких температурах: 110-135 ° С. Унікальна форма і конструкція керамічного гриля Ermanos зберігає м’ясо вологим, обережно розчеплюючи колаген, і в той же час просочує його глибоким копченим ароматом.

Header °t Страви.png

Запорукою хорошого результату в приготуванні м’яса, риби чи птиці являється визначення внутрішньої температури. Температура готовності різниться в залежності від виду, частини та шматка м’яса.
 
Для визначення внутрішньої температури використовуйте цифровий термометр (напр. INKBIRD). Вставте термометр посередині найтовстішої частини м’яса. Якщо м'ясо з кісткою, вставте термометр посередині найтовстішої частини поруч із кісткою.
 
Нижче наведено докладний список внутрішньої температури м’яса для різних видів, частин та ступенів підсмажування.

Ready temp bare.png

Курка та індичка

на грилі

Курячі ніжки,

стегна і крила

 Куряче філе

та грудка

Лосось

Тріска 

Палтус 

Скумбрія 

Тунець 

Окунь

*Blue Rare (сирий; тепле м'ясо, обсмажене з усіх сторін)

  Rare (з кров'ю; рум’яна скоринка, яскраво червоний всередині)

  Medium Rare (слабо просмажений; без крові, яскраво-рожевий сік зсередини)

  Medium (средньо просмаженний; виражена скоринка, світло-рожевий сік)

  Medium Well (майже просмажений; серединка ледве рожева, прозорий сік)

  Well Done (просмажений; часом може бути сухуватим)

bottom of page