ºt Гриля


 

Температура гриля під час приготування залежить від того, яка техніка та рецепт були обрані. Процес обсмажування починається при температурах не менше 150°C/ 302°F і ефективно відбувається при показниках до 300°C/ 572°F. Якщо обсмажувати їжу при більш високих температурах, вона може вийти сухою або навіть підгоріти.

Для того, щоб обсмажування вдалася, дуже важливо дотримуватися правила номер 1: завжди попередньо прогрівати гриль. Не важливо, що саме ви готуєте, перший крок - закрити кришку гриля і дати йому нагрітися 10-15 хвилин.

Є дві вагомі причини, чому цей крок дуже важливий для обсмажування:

  • по-перше, при такій температурі повністю згорять залишки їжі, які прилипли до решіток під час попереднього приготування, і розігріту решітку легко буде очистити металевою щіткою. Якщо нехтувати очищенням, продукти можуть прилипати.

  • по-друге, за цей час гриль розігріється до 200-260 ° C, а решітка до 260-285 ° C, і саме тому вона залишить гарний малюнок на стейку.

Якщо ви бажаєте обсмажити цілу курку, обирайте середню температуру (150-230 °С) та непрямий жар. Такий спосіб дозволить отримати соковите м’ясо всередині та хрустку скоринку ззовні. Така техніка підходить не тільки для цілої курки, а також для великих шматків м’яса, свинної вирізки чи овочів.

Так як керамічні стінки гриля втримують тепло, а кругла форма забезпечує чудову циркуляцію повітря, можна створити ідеальні умови для запікання (150-230 °С). В нашому грилі можна спекти все, що і в звичайній духовій печі - від піци до пирогів з ягодами. Щоб спекти піцу, наприклад, вам потрібно підняти температуру гриля до 260°С і вище.

Техніка копчення відбувається повільно і при низьких температурах: 110-135 ° С. Унікальна форма і конструкція керамічного гриля Ermanos зберігає м’ясо вологим, обережно розчеплюючи колаген, і в той же час просочує його глибоким копченим ароматом.

 


ºt Страви


 

Запорукою хорошого результату в приготуванні м’яса, риби чи птиці являється визначення внутрішньої температури. Температура готовності різниться в залежності від виду, частини та шматка м’яса.
 
Для визначення внутрішньої температури використовуйте цифровий термометр (напр. INKBIRD). Вставте термометр посередині найтовстішої частини м’яса. Якщо м'ясо з кісткою, вставте термометр посередині найтовстішої частини поруч із кісткою.
 
Нижче наведено докладний список внутрішньої температури м’яса для різних видів, частин та ступенів підсмажування.

*Blue Rare (сирий; тепле м'ясо, обсмажене з усіх сторін)

  Rare (з кров'ю; рум’яна скоринка, яскраво червоний всередині)

  Medium Rare (слабо просмажений; без крові, яскраво-рожевий сік зсередини)

  Medium (средньо просмаженний; виражена скоринка, світло-рожевий сік)

  Medium Well (майже просмажений; серединка ледве рожева, прозорий сік)

  Well Done (просмажений; часом може бути сухуватим)