top of page
KAMADO updated (1).png

Керамічний гриль Камадо створив новий вимір в приготуванні їжі на вогні. Адже він виконує не тільки роль гриля, але й барбекю, печі, духової шафи, тандиру і коптильні. Втілюючи в собі тривалий досвід предків,  високі технології та сучасний дизайн. Смаження стейку на високій температурі  (як в справжньому стейк хаусі), копчення м’яса, випікання піци, приготування бургерів, тушкування, овочі на пару.. та навіть десерти.

Header Історія.png

Перша глиняна піч та концепція Камадо з'явились ще в стародавньому Китаї часів династії Цинь (221 - 206 рр до н.е.). Піч мала вигляд глиняного котла з куполоподібної кришкою, в якому готували рис, і який використовували для обігріву будинку.

Mushikamado (1) (1).png

Близько 1700 років тому Японці перейняли цю технологію, вдосконалили піч та почали використовувати вугілля замість дрів, так з'явилася Мушікамадо (Мусікамадо) - піч для приготування рису на пару (переважно на святкових церемоніях того часу). Ці круглі глиняні горщики є попередниками сучасного гриля Kamado, що з японської означає «піч», «духовка».

1.gif
2.gif

Мушікамадо привернули увагу американських військових під час Другої Світової війни. Їм так сподобався смак страв, приготованих в керамічних печах, що вони почали привозити їх на батьківщину як сувеніри. Сьогодні з незручного і примітивного обладнання, грилі перетворилися на красиві, багатофункціональні та легкі у використанні пристрої.

Header Принцип.png
Grill_scheme-upd.png

Секрет крутості Камадо полягає в:

 • особливій формі, що забезпечує циркуляцію гарячого повітря;

 • кераміці, що акумулює і зберігає тепло;

 • контролі температури та процесу  через регулювання повітряного потоку заслінками.

Завдяки відсутності втрати тепла з корпусу гриля, гарячий потік повітря ніжно «обволікає» продукт, запускаючи процес конвекції. Чим вище обсяг кисню тим сильніше розпалюється вугілля, підвищуючи температуру всередині гриля.

Продукти можуть готуватися трьома доступними способами:

 • інфрачервоним випромінюванням вугілля; 

 • жаром розпеченої поверхні ( напр. решітки);

 • високою температурою повітря, яку ви контролюєте за допомогою верхньої і нижньої заслінок та відсікачів. 

Вугілля.png

Використовується виключно деревне вугілля для природного смаку та аромату. Воно не залишає багато попелу і не містить жодних домішок, на відміну від брикетів. 

Inner parts.png
Header Переваги.png
Juicy bare.png

Місія Камадо полягає у наданні неперевершеного смаку стравам та зберіганні їхньої корисності. Тому головна перевага гриля – соковитість продукту з легким приємним присмаком диму. Їжа приготована на живому вогні вважається найціннішою. У ній зберігаються молекулярні зв'язки, вона легко засвоюється і має найвищу поживну цінність.

Перевага 2.png

Завдяки унікальній технології скорочується час на приготування страв. Керамічні стінки  утримують і розподіляють тепло, що дає ефект неперевершеного смаку без особливих зусиль. Можете забути про постійний контроль за станом вугілля, змочування водою і видалення жиру. Завдяки конструкції гриля, термометрам, конфігурації решіток і зміні інтенсивності потоку повітря заслінками, контролюються всі етапи приготування їжі.

Перевага 3.png

Камадо може замінити багато ваших пристроїв.

 

З ним Вам доступні численні техніки приготування їжі:

 • гриллінг;

 • барбекю;

 • обсмажування;

 • випікання;

 • копчення;

 • тушкування;

 • приготування на пару.

 

А стартери, стримувачі жару, підставки для курки  та індички, камені для піци, решітки для стейків, поверхні для приготування бургерів, кулінарні системи, щітки і чохли зроблять експлуатацію гриля більш зручною і розширять набір приготованих страв.

Перевага 4.png

Завдяки ізоляційним властивостям кераміки тепловтрата значно менша, ніж у аналогічних за потужністю металевих і цегляних пристроях. 5 кг вугілля вистачить на роботу в режимі «копчення» протягом 24 годин. Витрата вугілля в 4 рази менше, ніж у таких же металевих моделей. Якщо в грилі після готування залишилося вугілля, можна закрити заслінки, припинити процеси горіння і зберегти його до наступного разу. Ці грилі витримують 100 000 циклів нагрівань.

Перевага 5 (1) (1).png

Керамічний гриль можна використовувати за будь-якої погоди та пори року. Матеріал поверхні має низьку теплопровідність, відмінно зберігає тепло тривалий час і безпечний при контакті. Зовнішні поверхні не перегріваються, що дозволяє використовувати пристрій навіть в сім'ях з маленькими дітьми. Міцність і надійність конструкції забезпечує довгий термін безпечної служби.

bottom of page