top of page
Про нас new.png

Ми любителі м’яса та смачно поїсти, поціновувачі процесу приготування та фантастичного смаку. В постійному пошуку чогось незабутнього, ми знайшли щось особливе - керамічний гриль в стилі Камадо. Експерт з неймовірних стейків, піци, бургерів, овочів гриль, запеченої риби і всього того що ми так полюбляємо. Ви навіть не уявляєте, яку різноманітність страв можна приготувати на керамічному грилі! А саме головне смак..він просто нереальний😉

Тепер наша місія - відкрити та продемонструвати цей незвичайний пристрій для якомога ширшої аудиторії. Адже гриль - це не тільки про стейк... це те, що об’єднує нас за процесом з незабутнім присмаком диму; це поле для ваших кулінарних експериментів, облизаних пальчиків та яскравих вражень; класний спосіб проведення часу та спільного відпочинку; прикраса для вашої тераси або двору.

Ми мріємо поширити культуру барбекю, що є не тільки способом приготування, а особливим видом дозвілля, своєрідною традицією, об’єднуючим ритуалом. От знаєте, як в голівудському кіно: дружна родина на природі розпалює вогонь, смажить ковбаски, дітвора стоїть в черзі з тарілками, всім смачно та радісно...

Якщо ви так само полюбляєте готувати, смачно поїсти, експериментувати зі стравами, або хочете знайти нове хобі та стати фудблогером, чому ні? Чекаємо на вас в рядах власників керамічного гриля від Ermanos!

Ми зібрали краще і зробимо все, щоб наші грилі продовжували дарувати вам шалено смачні страви, і робили вашу родину щасливішою. А від вас ми отримували фото душевних застіль, соковитого rib-eye чи селфі із запеченим лососем)

bottom of page